Loader

Specjalizacje

Prace projektowe

Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji centralnego ogrzewania, instalacji wodnych i kanalizacyjnych, a także instalacji gazowych. Prace projektowe naszego zakładu obejmują także przyłącza i sieci cieplne, wodne i kanalizacyjne oraz gazowe.

Prace projektowe

Budowa i modernizacja źródeł ciepła

Jesteśmy ekspertami w budowie, a także modernizacji źródeł ciepła. Zajmujemy się kompleksową budową kotłowni gazowych i olejowych. Wykonujemy również remonty oraz modernizacje istniejących kotłowni.

Budowa i modernizacja źródeł ciepła

Budowa węzłów cieplnych

Kolejną specjalizacją Zakładu Techniki Grzewczej i Sanitarnej HORN jest dostawa kompaktowych węzłów cieplnych. Przygotowujemy pomieszczenia na potrzeby węzła cieplnego, a także wykonujemy profesjonalny montaż czyli podłączenie węzła do instalacji zasilających, odbiorczych, elektrycznych oraz sterowania i automatyki.

Budowa węzłów cieplnych

Budowa i modernizacja sieci cieplnych

Zapewniamy fachową pomoc w zakresie budowy i modernizacji sieci cieplnych preizolowanych, wysokoparametrowych oraz przebudową sieci cieplnych kanałowych, tradycyjnych na sieci preizolowane. Wykonujemy także naprawy i remonty armatury sieci cieplnych.

Budowa i modernizacja sieci cieplnych

Nasza oferta