Loader

O nas

Sprawdź najważniejsze informacje o naszej kadrze inżynierskiej, specjalistycznym sprzęcie, którego używamy każdego dnia oraz dowiedz się, w jaki sposób realizujemy zlecenia w Zakładzie Techniki Grzewczej i Sanitarnej HORN.

bg-o-nas
<span>Wykwalikowany</span> zespół

Wykwalikowany zespół

Nasza ekipa to fachowa kadra inżynierska, która zapewnia projektowanie, doradztwo techniczne oraz nadzór nad wykonywanymi pracami. W skład zespołu wchodzi również kadra techniczno-wykonawcza (brygady spawaczy i monterów instalacji sanitarnych, monterów izolacji termicznych, a także murarzy, tynkarzy i brukarzy).

<span>Specjalistyczny</span> sprzęt

Specjalistyczny sprzęt

Zakład techniki grzewczej i sanitarnej Horn dysponuje wyłącznie sprawdzonym sprzętem. Profesjonalny sprzęt każdego dnia umożliwia naszej kadrze samodzielną i fachową realizację zleconych zadań oraz robót.

<span>Fachowa i terminowa</span> realizacja

Fachowa i terminowa realizacja

Wszystkie nasze prace i realizacje wykonujemy starannie i terminowo, co bardzo cenią sobie nasi kontrahenci, z którymi współpracujemy już od wielu lat. Fachową realizację zleceń na czas potwierdzają pozytywne opinie i referencje o firmie. Udzielamy także długoterminowych gwarancji na zrealizowane zadania.

Nasza oferta